Dress Up - Bride and Groom

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 8.8 MB
  • Version 1.0.11
  • Dil İngilizce
  • Firma 6677g.com
Dress Up - Bride and Groom oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyebilir ve kızlarınıza son zamanların en mükemmel ve en eğlenceli oyunu olan bir oyuna sahip olarak dilediği zaman bu oyun ile eğlenc

Dress Up - Bride and Groom oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyebilir ve kızlarınıza son zamanların en mükemmel ve en eğlenceli oyunu olan bir oyuna sahip olarak dilediği zaman bu oyun ile eğlenceli zaman geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

Dress Up - Bride and Groom oyununda kızlarınız tutkulu bir flört döneminin sonucunda hayatlarını birleştirmek için evlenmeye karar veren güzel bir gelin ve yakışıklı bir damat ile birlikte olacaklar. Onlar bu gün mükemmel bir düğün töreni ile evleniyorlar, ancak nasıl bir gelinlik ve nasıl bir damatlık giyeceklerine bir türlü karar veremiyorlar. Zevkli kızlarınız bu konuda onlara yardımcı olacaklar.

İlk olarak menüden gelin için şık bir gelinlik seçecekler, sonra da damat için gelin ile uyum sağlayabileceği bir damatlık seçecekler. Sonra da gelin için gösterişli bir gelin saçı modeli seçecek ve tabi ki damat için de güzel bir saç ve sakal modeli seçip uygulayacaklar. Bu şekilde de onların dünyanın en uyumlu ve en şık çifti olmalarını sağlayacaklar.

Daha Fazla Göster
Dress Up - Bride and Groom indir